Hayallerinizi Ertelemeyin!

Artık kendi işinizin patronu olma vakti geldi.

 

Yapılan araştırmalar ülkemizde çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Bununla birlikte işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu bir ortamda herşeye sıfırdan başlama dezavantajı bu isteğin gerçekleşmesini zorlaştırmaktadır

Oysa Canbey tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarını sağlıyor.

Canbey Sürücü Kursu marka sahibi olarak, başarınız için çalışan deneyimli bir takımın desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. Öğrenci bulma sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir reklamın rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer şube sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Canbey'in büyüyen ismi ve birikimi ile sizin enerjinizin birleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

bayilik ücretleri

  • Bayilik Giriş Bedeli   ………………………………….........150.000 TL
  • İsim Hakkı  ……………………………………………….......Cironun %5’i
  • Reklam Katılım Bedeli ………………………………..........Cironun %1’i
  • Yatırım Maliyeti  ……………………………………….........Ortalama 600 TL/m2
  • Mağaza Büyüklüğü  ………………………………………...Minimum 200 m2
  • Teminat  ……………………………………………………....150.000 TL karşılığı                    
    1.derece gayrimenkul ipoteği ya da banka teminat mektubu

( tüm tutarlar kdv hariçtir.)

soru ve cevaplar

S.1 Bayilik giriş bedeli nedir, bu bedel karşılığı ne alıyorum?

C.1 Bayilik giriş bedeli Canbey Sürücü Kursu ismini işletme ismi olarak kullanabilmeniz için ödediğiniz bedeldir. Canbey uzun yıllar boyunca süregelen uğraşları sonucu elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini sizlere aktarıyor. İsim hakkı karşılığında herhangi başka bir işletmede bulunmayan bu bilgileri elde etme, belirlenmiş bir bölgede tek Canbey Sürücü Kursu şubesi olma, tescilli isim ve logo kullanma, iş idaresi, satış, dekorasyon, ekipman seçimi gibi bir çok konuda avantaj elde ediyorsunuz. Canbey Sürücü Kursu zincirinin bir halkası olarak sizden önce ve daha sonra aynı işi yapanların tüm deneyimlerini de kullanma, yapılmış hataları tekrarlamama ve doğruları daha çabuk ulaşma şansına sahip oluyorsunuz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüyen bayilik sektöründe yerinizi güvenilir bir firma ile alıyorsunuz.

S.2 İsim hakkı nedir, neden ödüyorum?

C.2 İsim hakkı her sene üçer aylık dönemler halinde olmak üzere ödenen ve bir önceki cironun %5 + kdv sine tekabül eden bir bedeldir. Bu bedel karşılığında işyerinizi açtıktan sonraCanbey Sürücü Kursu'nun anlaşma süresince devam edecek olan desteklerinden yararlanacaksınız.

S.3 Dekorasyon süreci nasıl gelişiyor?

C.3 Açılacak şube lokasyonu belirlendikten sonra Canbey Sürücü Kursu'nun öngördüğü şube yerleşimi doğrultusunda projelendirme ve uygulama çalışmaları Canbey Sürücü Kursu'nun anlaşmalı mimari firması tarafından yürütülür. Şubede tüm gerekli eğitim ve satış ekipmanları ile "anahtar teslimi" ilkesi çerçevesinde işletmeye teslim edilir. Şube dekorasyon süreci şubenin büyüklüğüne göre ortalama 1-1.5 ay arası sürmektedir.

S.4 Şube lokasyonu nasıl belirleniyor?

C.4 Şube lokasyonu için Canbey Sürücü Kursu portföyünde bulunan noktalardan seçim yapılabileceği gibi işletmecinin önerileride değerlendirilmektedir.

S.5 Eğitimciliği bilmelimiyim?

C.5 Hayır. Canbey Sürücü Kursu ile işbirliğinizde amaçlanan sahip olduğunuz bilgi, motivasyon ve enerjinizi, sürücü kursu sektörüne adapte etmek ve eğitimin tümü ile Canbey Sürücü Kursu tarafından üstlenerek yatırımcıya sadece müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet gereklerini yerine getirme şansını vermektir. Deneyimler, daha önceden eğitim sektöründe hiç tecrübesi olmayan yatırımcıların sisteme kolayca adapte olarak, yıllardır bu işi yapan diğer rakiplerine nazaran müşterilerine çok daha iyi hizmet verdiklerini ve dolayısıyla daha fazla kazanç sağladıklarını göstermektedir.

S.6 Eğitim görecekmiyim?

C.6 Yatırımcılar şube açılmadan önce 4-6 hafta boyunca sistem eğitimi alacaklar, ancak bu ön eğitim şube açılışını takiben rutin olarak devam edecektir.

S.7 Franchise hakkımı satabilir miyim?

C.7 Canbey Sürücü Kursu tarafından onay verildiği takdirde devredebilirsiniz. Ancak devir alacak yatırımcı da sizin geçtiğiniz değerlendirme aşamalarından geçmelidir.


Franchise başvurusu için hemen bizimle iletişime geçiniz.

0532 067 45 68